Lista zawodników biorących udział w badaniach i testach Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów i Młodzieżowców

Lista zawodników województwa śląskiego biorących udział w badaniach i testach
Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów i Młodzieżowców – Kraków 17.10.2015.

Lista po rozwinięciu

Grupa I – wyjazd z Sosnowca ( Stadion MOS ) 17.10.2015 godz 7.45 ( badania godz 10.00 )

1. Biolik Rafał – GTS Bojszowy
2. Biolik Szymon – GTS Bojszowy
3. Gawlak Ewelina – LKS Pszczyna
4. Jatczak Łukasz – LKS Pszczyna
5. Kobiór Klaudia – LKS Pszczyna
6. Koczar Krzysztof – LKS Pszczyna
7. Fiedeń Natan – LKS Pszczyna
8. Kotwasińska Marta – LKS Pszczyna
9. Bielecki Łukasz – CKS Budowlani Częstochowa
10. Brendel Magdalena – CKS Budowlani Częstochowa
11. Chłądzyński Jakub – CKS Budowlani Częstochowa
12. Jakubowski Adam – CKS Budowlani Częstochowa
13. Jońska Adrianna – CKS Budowlani Częstochowa
14. Kopka Marcelina – CKS Budowlani Częstochowa
15. Pierzyna Ewelina – CKS Budowlani Częstochowa
16. Rydz Marta – CKS Budowlani Częstochowa
17. Rydz Weronika – CKS Budowlani Częstochowa
18. Ślęzak Sylwia – CKS Budowlani Częstochowa
19. Ułamek Urszula – CKS Budowlani Częstochowa
20. Brzeziński Marek – MKS MOS Płomień Sosnowiec
21. Cisicka Natalia – MKS MOS Płomień Sosnowiec
22. Czapla Adrianna – MKS MOS Płomień Sosnowiec
23. Kapała Patrycja – MKS MOS Płomień Sosnowiec
24. Korbut Milena – MKS MOS Płomień Sosnowiec
25. Krauze Aleksandra – MKS MOS Płomień Sosnowiec
26. Kuźnicka Adrianna – MKS MOS Płomień Sosnowiec
27. Rusin Anna – MKS MOS Płomień Sosnowiec
28. Semper Mateusz – MKS MOS Płomień Sosnowiec
29. Swoboda Patryk – MKS MOS Płomień Sosnowiec
30. Świerczyna Bartosz – MKS MOS Płomień Sosnowiec
31. Włodarczyk Michał – MKS MOS Płomień Sosnowiec
32. Krawczyk Adrianna – MKS MOS Płomień Sosnowiec
33. Waskin Szymon – MKS MOS Płomień Sosnowiec
34. Hajda Teresa – MKS MOSM Bytom
35. Mołdrzyk Wiktoria – MUKS SZS Cieszyn
36. Zamora Małgorzata – MUKS SZS Cieszyn
37. Pyka Milena – UKS Chromik Mysłowice
38. Roik Paulina – UKS Chromik Mysłowice
39. Szreniawa Paweł – UKS Chromik Mysłowice
40. Kowalik Wiktoria – UKS Olimpia Zabrze
41. Szeliga Nicola – UKS Olimpia Zabrze
42. Jarczok Bartosz – LUKS Zabrzeg
43. Marzec Daria – LUKS Zabrzeg
44. Mędroń Patrycja – LUKS Zabrzeg
45. Ostyńska Justyna – LUKS Zabrzeg
46. Głomb Sonia – UKS Maraton Korzeniowski Bieruń
47. Remsak Kamila – UKS Maraton Korzeniowski Bieruń
Trenerzy : Gajewski Wojciech
Lamch Czesław

Grupa II – wyjazd z Sosnowca ( Stadion MOS ) 17.10.2015 godz 11.30 (badania godz 14.00 )
1. Bartosz Patrycja – GKS Piast Gliwice
2. Gadzik Robert – GKS Piast Gliwice
3. Markowska Joanna – GKS Piast Gliwice
4. Mizera Mateusz – GKS Piast Gliwice
5. Ostropolski Jakub – GKS Piast Gliwice
6. Przeradzki Kacper – GKS Piast Gliwice
7. Szczepanik Klaudia – GKS Piast Gliwice
8. Bryzek Justyna – KS Sprint Bielsko Biała
9. Jaromin Mateusz – KS Sprint Bielsko Biała
10. Krywult Szymon – KS Sprint Bielsko Biała
11. Mach Natalia – MKS Iskra Pszczyna
12. Majewski Jacek – MKS Iskra Pszczyna
13. Zatorski Mikołaj – MKS Iskra Pszczyna
14. Zieleźnik Adrian – MKS Iskra Pszczyna
15. Sobczyk Radosław – MKS Ustroń
16. Adamaszek Magdalena – MKS MOS Katowice
17. Konstantynowicz Wiktor – MKS MOS Katowice
18. Misterka Nicoletta – MKS MOS Katowice
19. Andrzejewski Marek – MKS MOSM Bytom
20. Klębowska Wiktoria – MKS MOSM Bytom
21. Kwiatkowski Karol – MKS MOSM Bytom
22. Stefanowicz Magdalena – MKS MOSM Bytom
23. Sztanderski Kamil – MKS MOSM Bytom
24. Tymińska Martyna – MKS MOSM Bytom
25. Baranek Weronika – MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
26. Kiepura Monika – MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
27. Sitek Justyna – MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
28. Skibińska Karolina – MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
29. Klekociński Dawid – RMKS Rybnik
30. Sobik Filip – RMKS Rybnik
31. Sobik Simona – RMKS Rybnik
32. Szczyrba Katarzyna – RMKS Rybnik
33. Dudek Krzysztof – TL Pogoń Ruda Śląska
34. Kozłowski Przemysław – TL Pogoń Ruda Śląska
35. Kubicki Kamil – TL Pogoń Ruda Śląska
36. Synowiec Wiktoria – TL Pogoń Ruda Śląska
37. Zawronek Natalia – TL Pogoń Ruda Śląska
38. Sidelnik Julia – TL ROW Rybnik
39. Kokowska Renata – TS AKS Chorzów
40. Biernat Grzegorz – UKS Czwórka Żory
41. Dzida Paweł – UKS Czwórka Żory
Trenerzy : Ramus Józef
Ruśniak Stefan
Skibski Łukasz
Odpłatność od jednego uczestnika wynosi 30,00 zł

Lista zawodników – dojazd we własnym zakresie
na godz 13.30 w Krakowie ( badania godz 14.00 )
1. Miękińska Magdalena – MKS Żywiec
2. Dziuba Szymon – MKS SMS Victoria Racibórz
3. Haręzga Kacper – MKS SMS Victoria Racibórz
4. Sochiera Patryk – MKS SMS Victoria Racibórz
5. Szyjka Anna – MKS SMS Victoria Racibórz
6. Turski Krzysztof – MKS SMS Victoria Racibórz
7. Węglarz Natalia – MKS SMS Victoria Racibórz
8. Zalewska Daria – MKS SMS Victoria Racibórz
9. Ziarkiewicz Patrycja – MKS SMS Victoria Racibórz
10. Ciesielski Arkadiusz – UKS Olimp Mazańcowice
11. Gawłowski Jakub – UKS Olimp Mazańcowice
12. Puchałka Agata – UKS Olimp Mazańcowice
13. Świerkot Dominika – UKS Olimp Mazańcowice

Miejsce realizacji: Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1,
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków – hala sportowa położona za szkołą z możliwością skorzystania z parkingu dla autobusów, busów i samochodów osobowych
(w przypadku braku możliwości wjazdu autobusu możliwość zaparkowania przy stacji Statoil przy al. Jana Pawła II).

Czytaj także...