Medaliści Mistrzostw Woj. Śląskiego w Biegach Przełajowych – Ruda Śląska 15.03.14

MEDALIŚCI MISTRZOSTW WOJ. ŚLĄSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

RUDA ŚLĄSKA 15.03.2014

 



800m DZIEWCZĄT
1. BARTCZAK JULIA – UKS OLIMPIA ZABRZE
2. WARMIŃSKA KLAUDIA – TL ROW RYBNIK
3. TYPER MICHALINA – MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC

800m CHŁOPCY
1. GREŃ RADOSŁAW – LKS POGÓRZE SKOCZÓW
2. PARAFINIUK MATEUSZ P MKS-MOS KATOWICE
3. OLEŚ DAWID – LKS POGÓRZE SKOCZÓW

1000m MŁODZICZEK
1. CZAPLA ADRIANNA – MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC
2. BOROWSKA KAMILA – GKS PIAST GLIWICE
3. KRYSZTOFORSKA ANGELIKA – MOS CSiR DĄBROWA GÓRNICZA

2000m MŁODZIKÓW
1. JATCZAK ŁUKASZ – LKS PSZCZYNA
2. SŁONKA PIOTR – UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY
3. WALECZKO MARIO – MOSiR MYSŁOWICE

2000m MŁODZICZEK
1. SZELIGA NICOLA – UKS OLIMPIA ZABRZE
2. GAŁA KATARZYNA – TS AKS CHORZÓW
3. SKIBIŃSKA KAROLINA – MOS CSiR DĄBROWA GÓRNICZA

3000m MŁODZIKÓW
1. JARCZOK BARTOSZ – LUKS ZABRZEG
2. JAROMIN MATEUSZ – KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA
3. SEMPER MATEUSZ – MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC

2000m JUNIOREK MŁ
1. INDEKA SYLWIA – LKS PSZCZYNA
2. KAPAŁA PATRYCJA – MKS – MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC
3. OLSZOK OLIWIA – MKS – MOSM BYTOM
3000m JUNIOREK MŁ
1. SZYJKA ANNA – MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ
2. RAŻAKOWSKA MARTA – MKS-MOSM BYTOM
3. DERLICH ANNA – LUKS ZABRZEG

2000m JUNIOREK
1. GAWLAK KATARZYNA – LKS PSZCZYNA
2. BŁASZCZAK JOWITA – MKS – MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC
3. DEPCZYŃSKA ALICJA – MKS – MOSM BYTOM

4000m JUNIOREK
1. ŚLĘZAK SYLWIA – CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA
2. FRUKACZ JOANNA – KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA
3. NIESYTO KAMILA – LKS PSZCZYNA

4000m SENIOREK
1. PILARSKA KAROLINA – WKB META LUBLINIEC
2. DZIUK DAGMARA – KB MOSiR JASTRZĘBIE
3. GAWLAK EWELINA – LKS PSZCZYNA

3000m JUNIORÓW MŁ
1. KUBISKI KAMIL – TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
2. BIOLIK SZYMON – GTS BOJSZOWY
3. GAIK KAMIL – MKS – MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC

3000m JUNIORÓW
1. KARNICKI ADAM – AZS-AWF KATOWICE
2. OSTROWSKI SZYMON – LKS PSZCZYNA
3. BIOLIK RAFAŁ – GTS BOJSZOWY

5000m JUNIORÓW MŁ
1. POŁEĆ DAMIAN – TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
2. KUŚ GRZEGORZ – KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA
3. KALUS KAMIL – MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ

6000m JUNIORÓW
1. WŁOSTOWSKI MATEUSZ – MKS-MOSM BYTOM
2. OZDOBA MATEUSZ – AZS-AWF KATOWICE
3. BAJON BARTŁOMIEJ – GKS PIAST GLIWICE

6000m SENIORÓW
1. BŁAZIŃSKI MARCIN – WKB META LUBLINIEC
2. SZOSTAK PAWEŁ – AZS-AWF KATOWICE
3. TOPOLNICKI SZYMON – MKS-MOS KATOWICE

Czytaj także...