Srebrny medal Sylwii podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegach przełajowych w Kwidzynie

Z jednym srebrnym medalem  wróciła reprezentacja województwa śląskiego z Mistrzostw Polski Juniorów młodszych w Kwidzynie. Medal wywalczyła zawodniczka LKS Pszczyna – SYLWIA INDEKA w biegu na 2km.

Trenerem Sylwii jest Pani Marzanna Helbik. Miejsce tuż  za podium – IV zajął w biegu na 3km zajął Rafał Biolik / GTS Bojszowy /, ósmą lokatę w biegu na 5km wywalczył Piotr  Marcinkowski / Budowlani Częstochowa /. Drużynowo reprezentacja województwa śląskiego zajęła VI miejsce, a zwyciężyła ekipa Wielkopolski.

Punkty dla województwa zdobyli również: Kapała Patrycja / 17m – 3km /, Wojaczek  Karolina / 18m – 3km /, Rażakowska  Marta / 20m – 2km /, Magiera Jakub / 16m – 3km /, Tuszyński Jerzy / 22m – 3km /.