Komunikat dot. przyznawania licencji zawodniczych

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa  SARS-CoV-2  (wywołującego chorobę COVID-19), aby ograniczyć konieczność wychodzenia z domów, decyzją Prezesa PZLA dr Henryka Olszewskiego sprawy licencyjne będą realizowane wyłącznie droga elektroniczną.

W celu wyrobienia licencji dla zawodników nowych oraz przechodzących z kategorii wiekowej U16 do U18 oraz dla zawodników zmieniających barwy klubowe, należy przesłać czytelne skany lub zdjęcia kompletu dokumentów na adres techniczny@pzla.pl.

Aby możliwie usprawnić i przyspieszyć przyznawanie licencji prosimy podawać w tytule korespondencji „Licencje nazwa klubu”, „Zmiana barw nazwa klubu”.

Pracownicy Działu Sportowo-Technicznego PZLA, odpowiedzialni za przyznawanie licencji pracują zdalnie, poza siedzibą PZLA. Kontakt jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną lub telefony komórkowe. Dane kontaktowe dostępne są na stronie w zakładce kontakt.

Mając na uwadze obecne kłopoty logistyczne wynikające z wprowadzonych przez rząd obostrzeń oraz mając na uwadze zagrożenie epidemiologiczne prosimy o nie przesyłanie oryginalnych dokumentów pocztą tradycyjną. Oryginały wniosków licencyjnych należy zachować w klubie i przesłać je do PZLA dopiero po odwołaniu pandemii.

W związku z powyższym prosimy o przekazanie informacji do klubów z Państwa okręgów.

Pozdrawiam,

Maciek Jałoszyński

Specjalista ds. Sportowo-Technicznych

Polski Związek Lekkiej Atletyki / Polish Athletic Association
ul. Mysłowicka 4, 01-612 Warszawa
M: + 48 664 721 383 T: +48 22 896 03 35
e-mail: maciek.jaloszynski@pzla.plwww.pzla.pl

Czytaj także...