Mistrzostwa Polski U18- ważne informacje

Lista zawodników reprezentacji wojewódzkiej na MP U 18 Radom 2020, którzy są w zestawieniach PZLA na miejscach 1 – 20.

  1. DUDA Julia – AZS-AWF Katowice
  2. KALINO Natalia – AZS-AWF Katowice
  3. WOJTAL Sebastian – AZS-AWF Katowice
  4. BAMBYNEK Ewa – CKS Budowlani Częstochowa
  5. BARTŁOMIEJCZYK Radosław – CKS Budowlani Częstochowa
  6. KISZKA Dawid – CKS Budowlani Częstochowa
  7. KURPIOS Oliwia – CKS Budowlani Częstochowa
  8. LIZIŃSKA Anna – CKS Budowlani Częstochowa
  9. PIĄTEK Michał – CKS Budowlani Częstochowa
  10. DRÓZD Wiktoria – GKS Piast Gliwice
  11. Hałka Oliwia – GKS Piast Gliwice
  12. MRÓZEK Mikołaj – GKS Piast Gliwice
  13. PEKALA Wiktor –  Kabex LKS Podkowa Janów
  14. WOJDYŁA Jakub – Kabex LKS Podkowa Janów
  15. HUTNY Jakub – KS Sprint Bielsko-Biała
  16. SLIWA Julia – KS Sprint Bielsko-Biała
  17. GŁĄBEK Sabina – LKS Pszczyna 
  18. PRZĄDKA Wiktoria – LKS Pszczyna
  19. SZCZYRZYCA Marcin – MCKiS Jaworzno
  20. KOKOSZKA Zofia – BIELA Marek
  21. BALCAR Martyna – MKS Ustroń
  22. CHAMOT Maja – MKS Ustroń
  23. MACURA Zuzanna – MKS Ustroń
  24. FIJAK Tomasz – MKS Żywiec
  25. GURZKOWSKI Jakub – MKS-MOS Katowice
  26. PILARSKI Noel – MKS-MOS Katowice
  27. SADOWSKI Filip – MKS-MOS Katowice
  28. WIDAWSKI Bazyli – MKS-MOS Katowice
  29. BANIK Szymon – MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  30. GNIDA Magdalena – MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  31. MALINA Rozalia – MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  32. RODAK Weronika – MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  33. SZCZYRBA Aleksandra – MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  34. ARIK Natalia – MKS-MOSM Bytom
  35. GAWRYS Wiktoria – MKS-MOSM Bytom
  36. ŁESKI Bruno – MKS-MOSM Bytom
  37. MERZOWICZ Wiktoria – MKS-MOSM Bytom
  38. PIETRASZ Karolina – MKS-MOSM Bytom
  39. ROMBERG Adrian – MKS-MOSM Bytom
  40. WÓJCIK Alicja – MKS-MOSM Bytom
  41. GOŁABEK Alicja – MKS-SMS Victoria Racibórz
  42. JANIA Mateusz – MKS-SMS Victoria Racibórz
  43. KUZMINSKA Justyna – MKS-SMS Victoria Racibórz
  44. REBISZ Patrycja – MKS-SMS Victoria Racibórz
  45. TOMALA Emilia – MKS-SMS Victoria Racibórz
  46. ZALEWSKI Tomasz – MKS-SMS Victoria Racibórz
  47. BARANEK Eryk – MOS CSiR Dabrowa Górnicza
  48. BORKOWSKI Kamil – MOS CSiR Dabrowa Górnicza
  49. CITAK Miłosz – MOS CSiR Dabrowa Górnicza
  50. TOMASIK Kinga – MOS CSiR Dabrowa Górnicza
  51. KOZIK Karolina – MOSM Tychy
  52. SLUSARCZYK Oliwia – MOSM Tychy
  53. GEMBALCZYK Emilia – RMKS Rybnik
  54. HERZYK Kamil – SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
  55. LUBINSKA Oliwia – SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
  56. WIECKOWSKA Emilia – SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
  57. URBANEK Łukasz – TL Athletics Jastrzębie
  58. TKOCZ Zofia – TL Pogoń Ruda Śląska
  59. LUDWICZAK Krzysztof – TL ROW Rybnik
  60. OLSZYŃSKI Jakub – UKS 10 Zagórze
  61. WIECZOREK Jan – UKS 10 Zagórze
  62. KANIA Damian – UKS Czwórka Żory
  63. WYPPICH Zuzanna – UKS Czwórka Żory
  64. GRUBECKI Wiktor – UKS Maraton – Korzeniowski Bieruń
  65. BUCKI Dawid – UKS Olimp Mazańcowice
  66. LESZEK Weronika – UKS Olimpia Zabrze

Kadra trenerska:

  1. Jacek Markowski
  2. Józef Ramus
  3. Wiesław Paszta
  4. Magdalena Kubala
  5. Stanisław Bonk
  6. Janusz Szczyrk
  7. Piotr Morka
  8. Dorota Przewięźlik
  9. Czesław Lamch – kierownik

Wyżej wymienieni zawodnicy i trenerzy mają pobyt oraz przejazd opłacony przez Ministerstwo Sportu i Śląską Federację Sportu.

Lista zawodników reprezentacji wojewódzkiej na MP U 18, którzy są w zestawieniach PZLA na miejscach 21 – 24. Pobyt zamawiają i opłacają zainteresowane kluby. Przejazd na koszt Śląskiej Federacji Sportu.

  1. CAŁUS Barbara – CKS Budowlani Częstochowa
  2. MUSZYNSKA Nina – CKS Budowlani Częstochowa
  3. SIMINSKI Konrad – CKS Budowlani Częstochowa
  4. WEZGOWIEC Magdalena – CKS Budowlani Częstochowa
  5. MARKIEWICZ Kamil – GKS Piast Gliwice
  6. MIKOŁAJCZAK Szymon – MKS Czechowice-Dziedzice
  7. OSOWIEC Nicola – MKS Czechowice-Dziedzice
  8. GŁOWACKA Emilia –  MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  9. SIDOROWICZ Maciej – MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  10. KORYCINSKI Wojciech – MKS-MOSM Bytom
  11. MORGAŁA Hanna – RMKS Rybnik
  12. RECLIK Piotr – RMKS Rybnik

Wyjazd na zawody 17.09.2020 ze stadionu MOS w Sosnowcu godz. 11.00. Wszyscy uczestnicy wyjazdu muszą posiadać:

– dokument tożsamości ze zdjęciem

– zgodę na przetwarzanie danych osobowych ( zawodnicy dla niepełnoletnich, trenerzy dla pełnoletnich )

– maseczki do zasłaniania twarzy i nosa oraz ewentualnie środki dezynfekujące dłonie.

Czytaj także...