Ważne informacje odnośnie OOM 2017 w Warszawie

Skład zawodników zgłoszonych do OOM 2017 woj śląskiego znajduje się na stronie domtel. Zawodnikom sklasyfikowanym na miejscach 1 – 20 zakwaterowanie i wyżywienie opłaca Ministerstwo Sportu i Turystyki. Za zawodników na miejscach 21 – 24 płacą kluby ( zgodnie z regulaminem PZLA ). Za trenerów nie będących w składzie ekipy koszty zakwaterowania i wyżywienia również pokrywają kluby ( druk zamówienia w załączeniu ). Koszt osobodnia 110, 00 zł. Termin zamówienia do 20.07.2017. na adres wawozla@pzla.pl  Przejazd na zawody do Warszawy oraz powrót z zawodów  pokrywa Śląska Federacja Sportu ( dotyczy wszystkich uczestników )

Wykaz kadry trenerskiej, opiekującej się ekipą Śląska : Jacek Markowski, Czesław Lamch, Anna Paszta, Wiesław Paszta, Józef Ramus, Stanisław Bonk, Marek Ciuk, Jan Kobędza, Marek Biela, Krzysztof Kotuła, Janusz Szczyrk, Krzysztof Jaźwiński, Joanna Skalik, Krzysztof Kotulski, Michał Olszar, Sławomir Pilarek.  

Jeśli zawodnicy i trenerzy nie korzystają ze wspólnego przejazdu lub zakwaterowania proszeni są o informację do Czesława Lamcha 605 732 822 do 25.07.2017 ( dotyczy to wszystkich zgłoszonych uczestników OOM). W przypadkach losowych uniemożliwiających start w OOM również prosimy o informację na powyższy numer.

  Druk- zakwaterowanie oraz wyżywienie OOM Warszawa

Czytaj także...